Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki inwestycyjne Bożepole Małe - Baza ofert sprzedaży i dzierżawy

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

589 000 zł4 033 m² 146,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka z lasem o powierzchni 4033 m2 położona w miejscowości Bożepole Małe, w bliskiej odległości od trasy S6, co zapewnia doskonały dojazd i widoczność. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł19 412 m² 100,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na sprzedaż działkę 19412 m2, o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 000 m² 144,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m2 położona w miejscowości Bożepole Małe, w bliskiej odległości od trasy S6, co zapewnia doskonały dojazd i widoczność. Jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna z linią brzegową Bożepole Małe

Bożepole Małe,pomorskie

1 000 000 zł218 800 m² 4,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam nieruchomość gruntową, niezabudowaną w Bożympolu Małym w gminie Łęczyce, powiecie wejherowskim. Łączna powierzchnia działki wynosi 21,88ha.Na działce uchwalony jest miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy Bożepole Małe

Bożepole Małe,pomorskie

90 000 zł2 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki produkcyjno-usługowe z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej w Bożympolu Małym: - 4 działki każda o pow. 2000m2 - 1 działka o pow. 2001m2 - 1.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij